http://isfahanvet.ir/sites/isfahanfair.ir/isfahanvet.ir/contents/pms_item/4742_itemText.htmlstring(2340) "

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی، ژنتیک و اصلاح نژاد دام از 29 فروردین تا 1 اردیبهشت ماه در اصفهان گفت: نمایشگاه در سال های گذشته به عنوان یک بازوی اجرایی قوی برای بخش کشاورزی و دامپروری استان بوده است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، محسن کریمیان در جلسه با مدیرعامل شرکت نمایشگاه پیرامون برگزاری نمایشگاه صنعت دام و طیور افزود: گرد هم آوردن این تعداد متخصص و صنعتگر در یک فضای واحد که مانند یک ورک شاپ و کارگاه علمی بزرگ برای ما عمل کرده و بسیاری از اهداف ما را به پیش می برد، کار آسانی نیست و خوشبختانه نمایشگاه اصفهان در سال های گذشته ظرفیت بسیار خوبی در این راستا ایجاد کرده است.

وی با تأکید بر این که جرقه بسیاری از مؤلفه های توسعه ای صنایع در نمایشگاه ها زده می شود، اظهار داشت: تقویت زمینه های صادراتی، جذب سرمایه گذاری، ارتقای کیفیت محصولات، کیفی شدن رقابت ها و رسیدن به مرز خودکفایی از برکات نمایشگاه ها برای صنایع است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، به تمامی متخصصان و کارشناسان و دست اندرکاران صنعت دام و طیور توصیه کرد بازدید از این نمایشگاه را در برنامه خود قرار دهند تا غنای کیفی این نمایشگاه به مخاطبان اصلی این صنعت منتقل شده و حداکثر بهره برداری صورت گیرد. 

"